25. marca 2013

Ach tí chlapci..

Ahojte. Takže v tomto článku sa zameráme na chlapcov. ;D
Priznám sa, že som včera nenapísala článok, pretože som vôbec nevedela o čom. Aj teraz som ešte takú polhodinku rozmýšľala. Rozmýšľala som nad tým, čo by vás zaujímalo a prišla som na to, že 'chlapci' bude asi dobrá téma. Tak snáď som sa trafila. Opäť sa priznávam, že nemám šajnu čo tu teraz budem písať.:D O chlapcoch neviem veľmi veľa, pretože nikto ich tak dobre nepozná. Viem len, že sú tajnostkári a jedinej žene, ktorej povedia čo skutočne cítia a vôbec, viac o ich živote, je žena, ktorú milujú. Myslím, že najlepšia kamarátka chlapcov sa do úvahy nepočíta. Ja osobne som vždy túžila mať najlepšieho kamaráta. Určite sa to líši od dvoch kamarátok. Neviem presne v čom, ale vždy som to chcela zistiť. Prejdime na inú tému témy. Určite ste každá zaľúbená. Lenže žiadna z vás nevie či je to len chvíľkové pobláznenie alebo je to na dlhšie. Dlhšiu dobu myslím na dlho. Jednoducho, že sa stým chlapcom vidíte už aj pri oltári. (viem, znie to čudne) Chvíľkové pobláznenie nie je ľahké rozoznať. Ale ak
1. Flirtujete s iným chlapcom..
(Ak ste zaľúbená do chlapca a popritom flirtujete (viac alebo menej-to je jedno) s iným chlapcom, vedzte, že je to prvá príčina chvíľkového pobláznenia (budem to písať v skratke CHP)
2. Neviete si vybrať.
(Ak by ste mali ísť na rande, v ten istý večer a v tú istú hodinu, a bol by za dotyčným aj iný chlapec, ktorého ste chceli dávnejšie, ale ten vám nič neprejavoval a až teraz vás pozval von, a vy by ste si nevedeli medzi týmito dvoma vybrať, taktiež je to príčina CHP.)
3.Písanie.
(Ak mu stále píšete prvá, pretože on vám nikdy nenapíše a nemáte spolu až taký dobrý vzťah, je to CHP už len kvôli tomu, že je jasné, že spolu nikdy (nikdy nehovor nikdy-tiež pravda) nič nebudete mať. Pri písaní, ak vám on nenapíše prvý- nemá záujem a to je už jasné, že s ním len strácate čas. A ak sa vám po čase ozve zrazu sám, nenaleťte mu. Asi momentálne nemá žiaden objekt.)
                                                 A takto by to nemalo NIKDY byť baby. 
                                          Tu je niečo pre vaše potešenie ;)
                             
Napadli ma len tie tri (podľa mňa) základné body. Neobviňujte ma za to, keď som napísala (podľa vás) nepravdu. Chcela som vám ešte povedať, že ak by ste mali nejaké otázky o tom, napríklad ako získať chlapca, kľudne mi napíšte, rada pomôžem. :) Viem, že moje články nie sú zaujímavé, ale to preto lebo vážne neviem čo zaujíma vás. Takže mi napíšte o čom by ste chceli ďalšie články a ja sa to pokúsim splniť. Taktiež píšte otázky, či už mne na gmail alebo do komentára, rada odpoviem, a ak tak rozpíšem odpoveď a niečo o danej téme v článku. Ďakujem všetkým za prečítanie. :)

24. marca 2013

Postava :)


Ahojte.Takže baby, určite každá jedna z vás túži mať postavu ako Miley Cyrus,Michaela Kocianová,Candice Swanepoel a iné topmodelky či herečky a speváčky... Nepoznám presný návod na to ako mať takú postavu, ale môžem vám povedať nejaké typy, ktoré vám možno pomôžu. Dievčatá, hlavne pite veľmi veľa vody. Najlepšia bude minerálka, ale ak vám bude veľmi chýbať sladená voda tak si ju doprajte. Ale iba raz za čas. Ďalej by som doporučovala,aby ste jedli maximálne 6 krát za deň a to v menších porciách. Dalo by sa povedať, že v polovičných porciách. Jedna z najťažších vecí je obmedziť sladkosti. A to by ste aj mali. Aspoň dočasne. Doprajte si aj ovocie a zeleninu. Ak máte možnosť, choďte si zabehať,zaplávať alebo niekam zašportovať. Je jedno aký šport vykonávate, všade sa vám to bude rátať. Ak nemáte možnosť športovať, tak si len dajte (minimálne) 30-35 minútovú prechádzku. Či už do obchodu,so psíkom alebo len tak na prečistenie hlavy. Taktiež by nezaškodilo každý večer 10 brušákov (zo začiatku) a potom postupne každý deň pridať napríklad 5. To už podľa toho na koľko sa budete cítiť. Čiže 3 body,ktoré treba spĺňať je:
1. Pohyb
2. Dostatok vody
3. Pravidelný príjem jedla
Samozrejme, že motivácia je tiež veľmi dôležitá takže si nejakú dajte. Moja osobne je "jem iba ak som hladná". Musím povedať, že občas pomôže, ale občas nie. :D No zatiaľ sa mi darí udržiavať moju váhu tak som spokojná . Ďakujem všetkým za prečítanie môjho prvého článku.
PS: Zapamätajte si, že nie každý chlapec si praje dievča, ktoré pomaly nie je za čo chytiť. :)
                                                      Candice Swanepoel - topmodelka

                                                    Michaela Kocianová - topmodelka