Ahojte. Takže v tomto článku sa zameráme na chlapcov. ;D
Priznám sa, že som včera nenapísala článok, pretože som vôbec nevedela o čom. Aj teraz som ešte takú polhodinku rozmýšľala. Rozmýšľala som nad tým, čo by vás zaujímalo a prišla som na to, že 'chlapci' bude asi dobrá téma. Tak snáď som sa trafila. Opäť sa priznávam, že nemám šajnu čo tu teraz budem písať.:D O chlapcoch neviem veľmi veľa, pretože nikto ich tak dobre nepozná. Viem len, že sú tajnostkári a jedinej žene, ktorej povedia čo skutočne cítia a vôbec, viac o ich živote, je žena, ktorú milujú. Myslím, že najlepšia kamarátka chlapcov sa do úvahy nepočíta. Ja osobne som vždy túžila mať najlepšieho kamaráta. Určite sa to líši od dvoch kamarátok. Neviem presne v čom, ale vždy som to chcela zistiť. Prejdime na inú tému témy. Určite ste každá zaľúbená. Lenže žiadna z vás nevie či je to len chvíľkové pobláznenie alebo je to na dlhšie. Dlhšiu dobu myslím na dlho. Jednoducho, že sa stým chlapcom vidíte už aj pri oltári. (viem, znie to čudne) Chvíľkové pobláznenie nie je ľahké rozoznať. Ale ak
1. Flirtujete s iným chlapcom..
(Ak ste zaľúbená do chlapca a popritom flirtujete (viac alebo menej-to je jedno) s iným chlapcom, vedzte, že je to prvá príčina chvíľkového pobláznenia (budem to písať v skratke CHP)
2. Neviete si vybrať.
(Ak by ste mali ísť na rande, v ten istý večer a v tú istú hodinu, a bol by za dotyčným aj iný chlapec, ktorého ste chceli dávnejšie, ale ten vám nič neprejavoval a až teraz vás pozval von, a vy by ste si nevedeli medzi týmito dvoma vybrať, taktiež je to príčina CHP.)
3.Písanie.
(Ak mu stále píšete prvá, pretože on vám nikdy nenapíše a nemáte spolu až taký dobrý vzťah, je to CHP už len kvôli tomu, že je jasné, že spolu nikdy (nikdy nehovor nikdy-tiež pravda) nič nebudete mať. Pri písaní, ak vám on nenapíše prvý- nemá záujem a to je už jasné, že s ním len strácate čas. A ak sa vám po čase ozve zrazu sám, nenaleťte mu. Asi momentálne nemá žiaden objekt.)
A takto by to nemalo NIKDY byť baby.
Tu je niečo pre vaše potešenie ;)
Napadli ma len tie tri (podľa mňa) základné body. Neobviňujte ma za to, keď som napísala (podľa vás) nepravdu. Chcela som vám ešte povedať, že ak by ste mali nejaké otázky o tom, napríklad ako získať chlapca, kľudne mi napíšte, rada pomôžem. :) Viem, že moje články nie sú zaujímavé, ale to preto lebo vážne neviem čo zaujíma vás. Takže mi napíšte o čom by ste chceli ďalšie články a ja sa to pokúsim splniť. Taktiež píšte otázky, či už mne na gmail alebo do komentára, rada odpoviem, a ak tak rozpíšem odpoveď a niečo o danej téme v článku. Ďakujem všetkým za prečítanie. :)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára