24. marca 2013

Postava :)


Ahojte.Takže baby, určite každá jedna z vás túži mať postavu ako Miley Cyrus,Michaela Kocianová,Candice Swanepoel a iné topmodelky či herečky a speváčky... Nepoznám presný návod na to ako mať takú postavu, ale môžem vám povedať nejaké typy, ktoré vám možno pomôžu. Dievčatá, hlavne pite veľmi veľa vody. Najlepšia bude minerálka, ale ak vám bude veľmi chýbať sladená voda tak si ju doprajte. Ale iba raz za čas. Ďalej by som doporučovala,aby ste jedli maximálne 6 krát za deň a to v menších porciách. Dalo by sa povedať, že v polovičných porciách. Jedna z najťažších vecí je obmedziť sladkosti. A to by ste aj mali. Aspoň dočasne. Doprajte si aj ovocie a zeleninu. Ak máte možnosť, choďte si zabehať,zaplávať alebo niekam zašportovať. Je jedno aký šport vykonávate, všade sa vám to bude rátať. Ak nemáte možnosť športovať, tak si len dajte (minimálne) 30-35 minútovú prechádzku. Či už do obchodu,so psíkom alebo len tak na prečistenie hlavy. Taktiež by nezaškodilo každý večer 10 brušákov (zo začiatku) a potom postupne každý deň pridať napríklad 5. To už podľa toho na koľko sa budete cítiť. Čiže 3 body,ktoré treba spĺňať je:
1. Pohyb
2. Dostatok vody
3. Pravidelný príjem jedla
Samozrejme, že motivácia je tiež veľmi dôležitá takže si nejakú dajte. Moja osobne je "jem iba ak som hladná". Musím povedať, že občas pomôže, ale občas nie. :D No zatiaľ sa mi darí udržiavať moju váhu tak som spokojná . Ďakujem všetkým za prečítanie môjho prvého článku.
PS: Zapamätajte si, že nie každý chlapec si praje dievča, ktoré pomaly nie je za čo chytiť. :)
                                                      Candice Swanepoel - topmodelka

                                                    Michaela Kocianová - topmodelka

3 komentáre:

  1. noo keď to mám porovnať ku sebe 1.Pohyb - noo by som povedala, že sa hýbem celkom dosť až na víkendy :DDD ale 2. a 3. bod nespĺňam ani keby som neviem čo urobila :DD hm... dostatok vody no čoo pijem keď som smedná (čiže veľmi málo) a jedlo jem keď mám chuť.... :DDDD a zo svojou postavou niesom na 100% spokojná ale spokojná som.... :DDD ale inak Veronika sa nezdáš.... with LOVE -Saška (ty vieš ktorá) :))

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ani ja niesom so svojou spokojná na 100% :D hej viem :) A Saši ty maš skvelu postavu,, :) :D

      Odstrániť